HakkımızdaPratik Tema, alanında profesyonel kadrosuyla  Tüm Türkiye'ye hazır temalar ile web tasarım hizmeti vermektedir. Müşteri memnuiyetini her zaman ön planda tutan bir ilkeye sahip olan Pratik Tema, yılların verdiği tecrübe ile tüm firmaları analiz ederek her zaman yenilenen bir yapıya ve güncel temalara sahiptir. En uygun fiyatlara en iyi hizmeti sunan firmamız ile ister bir şirket sahibi olun, ister kişisel bilgilerinizi yayınlayabileceğiniz online bir platform arayışı içinde olun, geniş bir yelpazeye sahip olan temalarımız içerisinden mutlaka size uygun olan bir tema bulabileceksiniz.


Tüm temalarımız kolay kullanımlı ara yüze sahip olan bir yönetim paneline bağlıdır. Siteniz içerisindeki tüm yazı ve resimler her zaman yönetim panelinden değiştirebilir özelliktedir. Sizin internetteki yüzünü yansıtacak olan web sitenizi, bu yönetim paneli sayesinde hiçbir kod bilgisi gerekmeden sizi en iyi ifade edecek şekilde düzenleyebileceksiniz.


İşe yeni başlayan ya da bir yenilik arayan müşterilerimiz için ücretsiz olarak bir adet logo tasarlama hizmetimiz bulunmaktadır. Sitenizi satın aldığınızda, dilerseniz grafikerlerimiz, yaptığınız iş doğrultusunda sizin için bir logo tasarımı yapacaklardır. 


Teknik ekibimizden destek almak için bizi 0(850) 303 9 884 numaralı destek hattımızdan mesai saatlerimiz içerisinde arayabilir ya da WhatsApp danışma hattımızdan bize 7/24 yazabilirsiniz.