Seo Hizmeti

Seo Kelimesi, Türkçe karşılığı Arama Motoru Opzimizasyonu olan Search Engine Optimization sözcük öbeğinin baş harflerinden oluşmaktadır. Sitenizin Seo uyumlu olması için seo çalışması yapılması demek, web sitenizin arama motorlarının dikkat ettiği kurallara uygun bir şekilde alt yapısı oluşturularak yapılan aramalarda üst sıralara çıkmanızı sağlanması demektir.


Günümüzde en çok kullanılan arama motoru Google olduğundan, web sitenizin Google uyumlu olması demek seo dostu olduğu anlamına gelmektedir. Google her zaman kaliteli web sitelerine sıramalasında öncelik vermektedir. Web sitenizin kaliteli olması için, site içi optimizasyonlarının tamamlanmış, teknik alt yapıya sahip, etiket kelimeleri olan açıklayıcı ve daha önemlisi özgün metin içeriğine sahip olması gerekmektedir. Seo hakkında daha fazla bilgi edinmek için Seo Nedir? Kurumsal Bir Web Sitesi İçin Neden Önem Taşımaktadır? adlı yazımızı okuyabilirsiniz.


Pratik Tema olarak sahip olduğumuz her tema gerekli seo alt yapısına sahiptir ve Google arama motorlarında yerini alır. Hangi temamızı seçerseniz seçin Sitenizin meta açıklama yazıları, etiketleri ve sitenize ait yazılacak özgün içeriği sayesinde web siteniz Google’da üst sıralarda yerini alacak ve müşterinize kolay ulaşım sağlamanıza olanak tanıyacaktır.