Hazır Web Site Hizmeti

Her geçen gün on binlerce firmanın sektöre girdiği düşünülürse firmalar arası rekabetin büyüklüğünü tahmin edebilirsiniz. Bir firmayı rakiplerinin önüne geçirecek en önemli faktör firmanın sahip olduğu kurumsal web sitesidir. Günümüz şartları teknolojiye bağımlı olarak geliştiğinden her işletmenin ayakta kalabilmesi için kendine internet dünyasında bir yer edinip arama motorlarından ulaşılabilir olması gerekmektedir. Kurumsal bir firmaya sahip olmanın önemi isimli yazımızı da inceleyebilirsiniz.


Bir web sitesi yaptırmaya karar verdiğinizde önünüzde iki seçenek vardır. Ya sıfırdan size özel bir internet sitesi yaptırmaya karar verirsiniz ya da hazır internet sitesi temalarına yönelebilirsiniz. Her iki seçeneğinizin de kendi içinde avantaj ve dezavantajları vardır. Özel site yaptırmak istediğinizde web siteniz sizin isteklerinize göre tasarlanmaya başlar fakat sıfırdan site yaptırmak aylarca sürer ve web tasarımcınızın aylarını aldığınız için de maliyeti bi hayli yüksek olur. Özel tasarım sitelerde işi işin ehline yaptırmanın önemi artar çünkü siteniz finalde istediğiniz gibi görünse bile Google arama motorunda çıkmayabilir çünkü sitenin alt yapısı seo uyumlu olmayabilir.


Hazır web sitesi yaptırmanın çok önemli avantajları bulunur. Öncelikle maliyeti özel site yaptırmaya oranla çok daha uygundur. Sektörünüze ait olan kategoriye girer, sizi en iyi yansıtacak olan temayı seçer ve sadece bir gün içerisinde bir web sitesi sahibi olursunuz. Böylece hem zamandan hem maliyetten büyük bir tasarruf elde edersiniz. Hazır web sitesi sahip olmanın en güzel avantajlarından biri sitenizdeki slider, resim galerisi, carousel, lightbox, buton, font ve diğer modüller kusursuz olarak çalışır. Özel tasarım web sitelerinin final hallerinden sonra bile sitede kaymalar, görünmeyen, kaybolan yazı ve resimler olabilir ve uzun bir müddet yeniden revize gerekebilir.


Hazır web sitesi tasarımına sahip olduğunuzda sitenize ait yönetim panelinden tüm sitenizdeki yazı ve resimleri istediğiniz zaman kolayca yönetebilirsiniz. Bir yönetim paneli nasıl olur görmek isterseniz web sitemizdeki yönetim panelini buradan inceyebilirsiniz.


Pratik Tema’dan satın alacağınız bir web sitesinin yanında yönetim paneli, alan adı, ssl sertifikası, size özel bir logo tasarım örneği ve sizin firmanıza uygun örnek slayt çalışmalarını da satın almış olursunuz ve bu sizi büyük bir mali yükten kurtarır. Ayrıca sitemizde yer alan tüm temalarımız mobil uyumlu olduğundan müşterileriniz hangi cihazdan sitenize bağlanmak istese her birinde siteniz kusursuz görünecektir.


Web sitenizi yaptırmaya karar verdiğinizde sizinle çalışmaktan onur ve gurur duyarız.