Logo Tasarım Hizmeti

Logo, kurumsal firmanızın kimliğini en iyi biçimde yansıtan özgün ve estetik imzanızdır. Tasarlanan logonuz en sade biçimde sizi yansıtmalıdır. Logonuzun size özel tasarlanması, başka firmaları anımsatmaması büyük önem arz eder. Estetik görünmesi amacıyla yapılan sadelikten uzak logo tasarımları, izleyicinin algısını zorlaştıracağından akılda kalıcılığı da zorlaştıracaktır.


Logonuz tasarlanırken bulunduğunuz sektöre ve firmanızın özgün içeriğine en uygun renkler seçilerek az sayıda renk kullanılmalıdır. Logolar uzaktan bakıldığında da anlaşılabilir olması gerektiğinden çok sayıda renk kullanmak görsel karmaşaya yol açacaktır. Profesyonel bir logo tasarımı izleyicinin akılda kalması gerekirken bunu izleyicinin duygularına hitap ederek yapmalıdır. İzleyicide pozitif bir etki bırakan logo tasarımı her zaman firmanızla daha iyi özdeşleşecektir. Logo hakkında daha fazla detaylı bilgi için ideal bir şirket logosu nasıl olmalı yazımızı okuyabilirsiniz.


Pratik Tema profesyonel tasarımcı ekibi ile logo tasarım sürecinizde de sizlerle. Profesyonel logo tasarım hizmeti sunmak için çalışan Pratik Tema tasarımcı kadrosu, tasarım sürecinizde bulunduğunuz sektörü detaylı bir şekilde araştırarak sizi en iyi yansıtacak olan yazı stili ve görsel çalışmayı bulup, sade, akılda kalıcı ve yaratıcı logonuzun tasarımını beğeninize sunar. Sizi en iyi ifade edecek logoyu sizin zevk ve beğeninize göre şekillendiren ekibimiz, firmanızın rakipleriniz arasından sıyrılarak hedef kitleniz tarafından fark edilir olmasını hedeflemektedir.